Predtréningovka TOTAL RUSH 2.0
Weider

cena od 33,30 €

TVOJE HODNOTENIE PRODUKTU

Hodnotenie: 5/5 (hlasov: 1)
Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.

Popis

Overený predtréningový stimulant s vylepšeným zložením, určený všetkým športovcom, ktorí potrebujú dodať energiu, napumpovať a prekrviť svaly, zvýšiť sústredenosť, silu a maximalizovať tréningový výkon.

Výskumný tím Weider, inšpirovaný najnovšími vedeckými poznatkami, použil najnovšie ingrediencie na vytvorenie účinnejšieho, 100% legálneho vzorca. Optimalizované zloženie obsahuje rovnaké účinné látky, ktoré fungovali v minulosti.
TOTAL RUSH 2.0 je však obohatený o nové zložky ako glutamínové peptidy Sustamine® a Oxystorm®, extrakt zo semien amarantu.

 • L-citrulín malát: neesenciálna aminokyselina zapojené do kľúčových funkcií, ako je produkcia oxidu dusnatého, ktorý vyrovnáva kyslosť kyseliny mliečnej a zabezpečuje dobré zotavenie organizmu. Každá dávka Total Rush 2.0 obsahuje 6000 mg citrulín malátu. 
 • L-arginín: aminokyselina ktorá sa zúčastňuje sekrécie hormónov, odpadových látok, eliminácie, a ktorá tiež prispieva k udržaniu zdravia imunitného systému. Oxid dusnatý je vasoldilatant a tiež pomáha k správnemu transportu živín do svalov na vyššej úrovni (4600 mg). 
 • Kreatín Monohydrát: Kreatín je pravdepodobne najviac preskúmaná substancia s najväčším počtom štúdií, ktoré preukazujú jeho účinnosť pri zlepšovaní výkonnosti a svalovej sily. Total Rush obsahuje optimálnu dávku kreatínu, presnejšie 3400 mg. 
 • Kofeín: povzbudzujúci prostriedok par excellence, znižuje pocit únavy subjektívne; Okrem toho podporuje mobilizáciu a využitie tukov ako zdroja energie. Kofeín pomáha pri intenzívnejšom cvičení. Každá dávka obsahuje 300 mg kofeínu. 
 • Beta-alanín: beta-alanín sa stal jednou z najobľúbenejších zložiek. Ako potravinový doplnok pomáha zvýšiť intramuskulárny karnozín. Dipeptid, karnozín má antioxidačný efekt a je schopný vyrovnať kyslosť produkovanej kyseliny mliečnej, čím sa odďaľuje svalová únavu. Jedna dávka Total Rush 2.0 obsahuje 3300 mg.
 • Aminokyseliny: Total Rush 2.0 bol obohatený o aminokyseliny, ktoré sú kľúčové pre zdravie nervového systému, ako N-acetil tyrozín (1000 mg), Glicin (1000 mg) a taurínu (1000 mg). Obsahuje tiež teanin, aminokyseliny obsiahnuté v čaji, ktorá pomáha udržiavať pocit pohody.  
 • Oxystorm®: Exkluzívna zložka, ktorá uvoľňuje najvyšší obsah dusičnanov, čo zodpovedá viac ako päťnásobku hmotnosti prášku z repy. Dusičnany (300 mg) sú tiež známe pre podporu produkcie oxidu dusnatého.  
 • L-alanín-L-glutamín (Sustamine®): dipeptid tvorený L-glutamínu a alanínu, štúdie ukázali, že táto forma glutamínu sa účinnejšie vstrebáva a tiež že účinne zvyšuje svalovú hladiny glutamínu. Sustamin je najúčinnejšia látka pre zlepšenie svalovej hydratácie (200 mg). Total Rush 2.0 obsahuje kombináciu vitamínov a minerálnych látok ako vitamín D, kyselina askorbová, niacín, vitamínu B6, vitamín B12, vápnik a zinok. 

Výhody

 • dodáva potrebnú energiu
 • podporuje rast svalov
 • zvyšuje silu
 • zlepšuje sústredenosť
 • maximalizuje športový výkon

Použitie

Zmiešajte 5 odmeriek (25 g) prášku s 300 ml vody a užívajte 30-40 minút pred tréningom.
Po 6 týždňovom cykle zaraďte pauzu aspoň na 2-4 týždne.

total rush 2.0 weider

Nutričné hodnoty

Účinné látky v jednej dávke 25 g 
Počet dávok v balení: 15
L-citrulín malát 6 000 mg
L-arginín 4 600 mg
Kreatín monohydrát 3 400 mg
z toho kreatín 3 000 mg
Beta-alanín 3 300 mg
N-acetyl L-tyrozín 1 000 mg
Taurín 1 000 mg
L-glycín 1 000 mg
Inca extrakt pšenice (Oxystorm®) 300 mg
Kofeín 300 mg
L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®)      200 mg
Ginkgo biloba 120 mg
L-teanín 50 mg
Vitamín D 1,25 μg
Kyselina askorbová 200 mg
Niacín 16 mg
Vitamín B6 0,7 mg
Vitamín B12 1,25 μg
Vápnik 220 mg
Zinok 5 mg

Zloženie

L-citrulín malát, L-arginín, kreatín monohydrát, beta-alanín, N-acetil-L-tyrozín, taurín, L-Glicine, okysľujúce: kyselina citrónová; uhličitan vápenatý, amarant extrakt semien (Amaranthus hypochondriacus- Oxystorm®), L-alanín-L-glutamín (Sustamine®), kofeín, ginkgo, vôňa, vitamín C, antiaglomerante: silice; L-teanina, maltodextrín, acesulfamu-K, Sucralosa; niacín, zinok, vitamín B12, vitamín B6, vitamín D, farbivo: E150c

Upozornenie

Ak užívate akékoľvek lieky, konzultujte užívanie so svojim lekárom. Neprekračujte odporučané denné dávkovanie. Neslúži ako plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s intoleranciou na niektorú zo zložiek produktu. Neužívajte po 18 hod., môže spôsobiť nespavosť. Nekombinujte s alkoholom! Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.