Reklamné oznámenie
Aximun - preklady CZ, SK, HUhttps://www.aximun.skPreklady z a do slovenského, maďarského a českého jazyka. Rodený hovorcovia. Spoľahlivosť.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Dámska obuv a oblečenie https://www.e-nakupy.ske-nakupy.sk je internetový obchod s textilom, obuvou a s doplnkami. Dámska a detská obuv

WEIDER

TOTAL RUSH

Jedna z najlepších predtréningoviek, ktorej výnimočnosť spočíva v zložení produktu a v kvalite použitých látok. Ponúka reálne funkčné pretrvávajúce napumpovanie s dlhotrvajúcim efektom, predĺženým výkonom a zvýšením sily.
celý popis...

 

TOTAL RUSH 2.0

Predtréningový stimulant prepracovaný tak, aby poskytoval lepšie a účinnejšie výsledky a posunul vás do nových výšin. Účinné zložky, ktoré fungovali v minulosti boli obohatené o nové látky ako glutamín peptidy Sustamine® a Oxystorm®, extrakt zo semien amarantu.
celý popis...

 

INTENSE PRE-WORKOUT

Predtréningovka s prísadami vybranými tak, aby zapálili iskru, ktorá rozpumpuje váš tréning. Ide o kombináciu citrulínu a arginínu, ktoré podporujú proces výroby oxidu dusnatého. Oxid dusnatý podporuje rozšírenie ciev a prechod živín a kyslíka do svalov.
celý popis...

 

RUSH DRINK

Predtréningovka v plechovke, s obsahom 10 účinných látok, pripravený k okamžitému požitiu. Určený na zvýšenie vytrvalosti a dosiahnutie maximálneho výkonu počas tréningu. Kombinácia starostlivo vybraných zložiek pomôže získať viac energie i sily a zlepšiť pozornosť aj motiváciu pri tréningu.
celý popis...