Predtréningovka MAX PREWORKOUT
Warrior

cena od 7,95 €

TVOJE HODNOTENIE PRODUKTU

Hodnotenie: 0/5 (hlasov: 0)
Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Popis

Predtréningovka v kapsulách s bohatým zastúpením účinných látok, ktoré tvorí kombinácia extraktu z červenej repy, aminokyselín, kreatínu, kofeínu a guarany.

Zaži intenzívnu svalovú pumpu, oddiaľ nástup únavy a vylepši svoj športový výkon!

  • Extrakt z červenej repy – zdroj dusičnanov, ktoré sa v tele prirodzene premieňajú na oxid dusnatý (NO).
  • L-citrulín malát -  aminokyselina, ktorá je vedľajším produktom premeny aminokyseliny L-arginínu na oxid dusnatý (NO).
  • L-arginín alfa-ketoglutarát (AKG) -  neesenciálna aminokyselina, ktorá sa prirodzene premieňa na NO.
  • Kofeín – stimulant.
  • L-tyrozín -  neesenciálna aminokyselina, ktorá ľahko prechádza krvno-mozgovou bariérou, kde premieňa fenylalanín na tyrozín.
  • Kreatín monohydrát – kreatín je neesenciálna zlúčenina, ktorá sa prirodzene nachádza v našom tele. Viac ako 90% kreatínu v ľudskom tele sa nachádza vo svaloch.
  • L-taurín - prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina, ktorá sa nachádza v tele. Vyššie úrovne sú koncentrované v kostrovom svalstve a mozgu.
  • Prášok zo semien guarany -  zdroj prírodného kofeínu.
  • Extrakt z čierneho korenia - 95% obsah piperínu. 

Použitie

2 kapsuly zapite dostatočným množstvom vody, najlepšie 30 minút pred tréningom. 

Nutričné hodnoty

Účinné látky v jednej dávke 2 kps
L-arginin alfa-ketoglutarát 250 mg
L-citrulín malát 250 mg
extrakt z červenej repy 250 mg
- z toho nitráty 2 mg
bezvodý kofeín 200 mg
L-theanín 200 mg
L-tyrozín 150 mg
kreatín monohydrát 150 mg
L-taurín 100 mg
prášok zo semien Guarany 100 mg
extrakt z čierneho korenia 5 mg
- z toho piperín 4,75 mg

Zloženie

L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG) 2:1, L-citrulín malát 2:1, extrakt z červenej repy (Beta vulgaris) 10:1 (min. 0,8% nitrátov), vegetariánska kapsula (povlaková látka: hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo: červený oxid železitý), bezvodý kofeín, L-theanín, L-tyrozín, kreatín monohydrát, L-taurín, prášok zo semien Guarany (Paullinia cupana), protihrudkujúce látky: stearán horečnatý rastlinného pôvodu, oxid kremičitý; extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum) (95% piperín), objemové činidlo: maltodextrín.

Upozornenie

Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné, dojčiace ženy a osoby s kardiovaskulárnymi problémami. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.