Predtréningovka KAMIKADZE EXTREME PUMP
Warrior Labs

cena od 1,90 €

TVOJE HODNOTENIE PRODUKTU

Hodnotenie: 5/5 (hlasov: 4)
Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.

Popis

Predtréningovka tak bezcitná, tak brutálna a tak nadupaná, že nie je určená pre slabé povahy.  Skutočná smršť v predtréningových suplementoch.
Obsahuje overené zložky, ktoré zabezpečujú zvýšenú produkciu oxidu dusnatého ako je AAKG, Citrulín malát alebo vo svete novú zložku Agmatine sulfát. Práve posledne menovaná zložka prebrala vedúcu štafetu od „tradičných“ pumpovacích pomocníkov.

Snaha o docielenie čo najväčšieho svalového prekrvenia je dôležitá z viacerých dôvodov. Zvýšený prietok krvi zabezpečuje:

 • zvýšený prísun živín do svalov,
 • transport stavebných látok potrebných pre naštartovanie regeneračných procesov,
 • viac kyslíka pracujúcim svalom,
 • zväčšenie objemov svalstva.

Tento jav nie je o vizuálnom efekte, ale o vnútorných procesoch, ktoré sa vo svaloch odohrávajú. Ak chcete zažiť, čo to je praskanie svalov z dôvodu obrovského prítoku krvi, zaraďte do svojho tréningového procesu predtréningovku Kamikadze. Jej hlavnou úlohou je nabudiť, zabezpečiť prekrvenie svalov, oddialiť únavu a poskytnúť základné látky potrebné k hydratácii organizmu.

Citrulín malát a A-AKG výrazným spôsobom zvyšujú produkciu oxidu dusnatého, čo zabezpečí extrémny nával krvi do vašich svalov. K tomu si pripočítajte enormné nabudenie a maximálnu koncentráciu a môžete zažiť totálne precítenie a napumpovanie svalov!
Citrulín malát zvyšuje obsah ornitínu a arginínu v plazme. A-AKG uvoľňuje krvné cievy a rozširuje ich vnútorný priemer, čo vedie k zvýšenému prietoku krvi.

Trikreatín malát je zlúčenina vyrobená z monohydrátu kreatínu a kyseliny jablčnej. Napomáha zvyšovať celkovú telesnú hmotnosť, veľkosť svalov, vytrvalosť, mozgové funkcie a telesnú zdatnosť.

Kamikadze Extreme Pump ďalej obsahuje kofeín, tyrozín, taurín a beta alanín. Silné stimulanty, ktoré svojim synergickým účinkom posilňujú účinky hlavných zložiek produktu.
Kofeín eliminuje svalovú bolesť a má stimulačné účinky.
Tyrozín oddiaľuje únavu, Taurín má podobné vlastnosti ako inzulín a Beta alanín napomáha zvyšovať svalovú vytrvalosť.
Po dlhom, únavnom a tvrdom tréningu, ktorý táto predtréningovka zaručí, môže dôjsť k svalovým kŕčom. Z tohto dôvodu obsahuje Kamikadze to najlepšie minerálne zloženie v najkvalitnejšej forme.
Po tréningu nezanecháva nepríjemné stavy.

Kamikadze Extreme Pump je vyrobený čisto z prírodných surovín. Nenájdete v ňom žiadne éčka ani umelé farbivá. Je vhodný pre vegánov a vegetariánov. Neobsahuje laktózu ani lepok. Vďaka svojej nulovej kalorickej hodnote ho oceníte v obdobiach redukcie hmotnosti, resp. v predsúťažných prípravách.

Výhody

 • Extrémne silná predtréningovka
 • Maximálne prekrvenie
 • Explozívna sila a nabudenie
 • Dokonalé sústredenie
 • Až 30 dávok v balení
 • Bez cukru, 0 kalórií
 • Bez lepku a laktózy
 • Vhodný pre vegánov a vegetariánov
 • Výborná rozpustnosť a lahodná chuť

Použitie

Vzhľadom k extrémnej sile produktu začnite s dávkou 1/2 odmerky. 1/2 odmerky (7,5 g) rozmiešajte v 300 ml vody.
Po otestovaní tolerancie môžete zvýšiť dávku na 1 odmerku (13 g). Užívajte na prázdny žalúdok, 20-30 minút pred tréningom.
Maximálna denná dávka je 1 odmerka.

Nutričné hodnoty

Účinné látky v jednej dávke 13 g
Taurín 1 000 mg
N-acetyl L-tyrozín 600 mg
Kofeín 100 mg
Citrulín malát 2 000 mg
Trikreatín malát 1 750 mg
Beta alanín 2 500 mg
AAKG 1 200 mg
Agmatine sulfát 500 mg
1,3 Dim. 60 mg
Yohimbine extrakt 98 % 3 mg
Vitamín B6 2 mg
Vitamín B12 0,002 mg
Niacín 20 mg
Citrát horečnatý 150 mg
Citrát draselný 100 mg
Citrát sodný 50 mg
Chróm pikolinát 0,20 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred začatím užívania konzultujte svoj zdravotný stav s lekárom alebo zdravotníkom. Nevhodný pre osoby trpiace ochorením srdca, žíl, pankreasu, pečene, obličiek, osoby s hyperteziou a osoby precitlivelé na niektorú zo zložiek produktu. Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte kofeín ani iné stimulanty z iných zdrojov počas užívania tohto doplnku. Nekombinujte s alkoholom.
Registrovaní športovci, poraďte sa o užívaní tohto doplnku s príslušnou komisiou. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom, chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia, pri teplote 6-25 °C. Nevystavujte mrazu ani vlhkosti.