Predtréningovka JACK3D ADVANCED
USP Labs

cena od 23,73 €

TVOJE HODNOTENIE PRODUKTU

Hodnotenie: 0/5 (hlasov: 0)
Reklamné oznámenie
ENERGO SYSTEM SK, s.r.o. https://www.energo-system.skelektromontáže , veľkoobchod elektroinštalačný materiál
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Popis

Táto predtréningovka má za úlohu vo vás vyprovokovať túžbu dvíhať väčšie váhy a robiť viac opakovaní. Je to dokonalá predtréningová zmes, ktorá prináša neoceniteľnú podporu k dosiahnutiu maximálne efektívnych tréningov a pripraví vás na prekonávanie ďalších hraníc pri cvičení.

Výhody 

  • podpora sily, energie, výkonnosti, vytrvalosti a napumpovania svalov
  • neobsahuje žiadne cukry, maltodextrín a umelé farbivá
  • založená na funkčnom princípe synergie jednotlivých zložiek
  • výborne chutí

Použitie

Rozmiešajte jednu dávku ( 1 odmerka=5,5g ) v cca 2 dcl vody a užite 30-45 minút pred tréningom.

Nutričné hodnoty

Zloženie

l-citrulín, beta-alanín (CarnoSyn®), kreatín monohydrát, tyrozín, regulátor kyslosti (kyselina jablčná) (E296), cholín bitartrát, prírodné a umelé arómy, kreatín bezvodý, kofeín, protihrudkové činidlo (oxid kremičitý) (E551), sladidlo (sukralóza (E955), acesulfam K (E950)), farbivo (beta karotén), extrakt z kôry Borovice prímorskej, farbivo (hroznová modrá).

Upozornenie

Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízky krvný tlak, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovku, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním.
Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.
Pred užitím si preštudujte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.
Výrobok nie je vhodný pre registrovaných športovcov.