Reklamné oznámenie
Drobanex eu, Firma-živnostníkhttps://www.drobanex.euZdraví vás nová firma zváračských prác a e-shopu. Všetko pre kútikov a zváračov.
ENERGO SYSTEM SK, s.r.o. https://www.energo-system.skelektromontáže , veľkoobchod elektroinštalačný materiál
Dámska obuv a oblečenie https://www.e-nakupy.ske-nakupy.sk je internetový obchod s textilom, obuvou a s doplnkami. Dámska a detská obuv

KOMPLEXNÉ PREDTRÉNINGOVKY BEZ KOFEÍNU

M3/S PUMP

Predtréningovka bez stimulantov obsahujúca 10 masívnych aktívnych ingrediencií. Je určená pre tých, ktorí chodia do posilňovne až vo večerných hodinách, potrebujú brutálne napumpovanie pri tréningu, ale zároveň aj kvalitný rast a hlboký spánok.
celý popis...

 

NEOPOWER

Komplexná predtréningovka s 9 účinnými látkami určená pre tých, ktorí chcú posunúť tréningové limity, ale chýba im energia, chuť alebo sústredenosť. Vďaka intenzívnejším tréningom môžete svoje ciele dosiahnuť rýchlejšie, či už ide o naberanie svalovej hmoty, chudnutie alebo silové výkony.
celý popis...

 

NARC GENESIS PUMP

Extrémna svalová pumpa bez stimulantov, poháňaná pomocou Citrullín Polyhydrátu™ a Arginín Polyhydrátu™ pre maximálne zvýšenie prívodu krvi do svalstva. Vďaka jedinečnej zmesi Kreatín Polyhydrát™ a Beta Alanín Polyhydrát™ zvyšuje produkciu ATP a odďaľuje nástup únavy a svalových porúch.
celý popis...