Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

GN LABORATORIES

NARC GENESIS PUMP

Extrémna svalová pumpa bez stimulantov, poháňaná pomocou Citrullín Polyhydrátu™ a Arginín Polyhydrátu™ pre maximálne zvýšenie prívodu krvi do svalstva. Vďaka jedinečnej zmesi Kreatín Polyhydrát™ a Beta Alanín Polyhydrát™ zvyšuje produkciu ATP a odďaľuje nástup únavy a svalových porúch.
celý popis...

 

NARC GENESIS

Silná a efektívna pretréningovka, s ktorou zažijete extrémnu dlhotrvajúcu energiu, maximálne sústredenie, zvýšenú vytrvalosť, bleskové zotavenie počas tréningu aj po ňom a rýchlejší a výraznejší svalový nárast.
celý popis...

 

NARC WOMEN

Jedinečná predtréningová pumpa v špeciálnej verzii, šitej na mieru špecifickým potrebám tvrdo a intenzívne trénujúcich žien. Zložky v produkte nie sú náhodne zmiešané, ale presne vybrané tak, aby sa navzájom posilňovali ich účinky pre najúčinnejšie a najefektívnejšie tréningy.
celý popis...