Predtréningovka XTREME NAPALM IGNITER SHOT
Fitness Authority

cena od 1,00 €

TVOJE HODNOTENIE PRODUKTU

Hodnotenie: 0/5 (hlasov: 0)
Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.

Popis

Nová a vylepšená  predtréningovka v tekutej forme, pre okamžité použitie v praktickej fľaštičke, určená pre všetkých aktívnych ľudí.

Motivácia zohráva kľúčovú úlohu pri dosahovaní väčšej a lepšej športovej výkonnosti. Keď budete silnejší, väčší a skúsenejší, môžete dosiahnuť maximálny pokrok. No nepôjde to bez správneho duševného postoja a motivácie. To je dôvod prečo bol vyvinutý Extreme Napalm Igniter Shot.

Odporúča sa najmä pred telesným výkonom, ktorý si vyžaduje zvýšenú koncentráciu a motiváciu.
Účinné zložky produktu: beta alanín, kofeín, taurín a glukuronolaktón podporujú telesný výkon, koncentráciu a silu najmä v období zvýšenej psychickej a fyzickej záťaže. Zmes je obohatená o srvátkový proteínovy izolát, ktorý ešte viac posilňuje účinnosť ostatných zložiek. 

Výhody

 • Vedecky vyvinutá zmes účinných látok
 • Výkonná „shot“ energia
 • Zvyšuje silu a vytrvalosť
 • Obsahuje beta alanín
 • Zlepšuje koncentráciu
 • Bez cukru a tuku
 • Obohatená o srvátkový proteínovy izolát
 • Rýchlosť absorpcie oproti tabletovej alebo kapsulovej forme
 • Príjemná osviežujúca chuť
 • Ideálna na cesty
 • Skrutkovací uzáver

Použitie

Polovicu fľaštičky (30 ml) vypite 30 minút pred tréningom. Pred použitím premiešajte.

Nutričné hodnoty

Účinné látky v jednej dávke (30 ml)  30 ml  60 ml
Beta alanín 2 500 mg 5 000 mg
Taurín 1 000 mg 2 000 mg
Kofeín bezvodý 200 mg 400 mg
Glukuronolaktón 125 mg 250 mg
Srvátkový proteínový izolát 25 mg 50 mg

Zloženie

Príchuť Orange-Cherry: Voda, beta alanín, taurín, kofeín bezvodý, glukuronolaktón, kyselina citrónová, regulátor kyslosti E331, príchute, srvátkový proteínový izolát (z mlieka), sladidlá (acesulgam K, sukralóza, neotam), konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný), maltodextrín.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zo zložiek produktu. Nepoužívajte v kombinácii s alkoholom. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neprekračujte príjem 400 mg kofeínu za deň zo všetkých zdrojov. Ak užívate lieky, poraďte sa s lekárom ešte pred začatím užívania tohto doplnku. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 48 hodín. Skladujte na suchom a chladnom, mimo priameho slnečného žiarenia. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.