Predtréningovka C4 ULTIMATE
Cellucor

cena od 29,95 €

TVOJE HODNOTENIE PRODUKTU

Hodnotenie: 0/5 (hlasov: 0)
Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Popis

C4 Ultimate je nová formula predtréningového stimulantu, ktorý obsahuje kreatín, beta-alanín, arginín, taurín, kofeín a spektrum vitamínov.
Tieto účinné zložky vás nakopnú k lepším výkonom a dodajú vám rýchlu energiu aj na ten najtvrdší tréning.
Budete sa cítiť silnejší, koncentrovanejší a vytrvalejší.

Obsahuje vysokú dávku nootropík, látok zlepšujúcich tréningovú náladu, napumpovanie a vytrvalosť. Vďaka tomu budete môcť trénovať na ultimátnej úrovni a urobiť vždy ešte jedno opakovanie či sériu navyše.

Predtréningovka C4 Ultimate nie je určená víkendovým cvičencom, ale všetkým tým, ktorí sa neboja bolesti, potu, boľavých svalov a cieľavedomej práce.

Použitie

Rozmiešajte 1 kopcovitú odmerku (22 g) s 200 - 250 ml vody a vypite 20-30 minút pred tréningom.

Nutričné hodnoty

Účinné látky v jednej dávke 22 g
Vitamín C 75 mg
Nikotínamid 3 mg
Vitamín B6 1 mg
Kyselina listová 200 mcg
Vitamín B12 2,5 mcg
L-Citrulín DL-malát 600 mg
Creatine and Oxystorm® Nitrate Blend  
- Mikronizovaný kreatín monohydrát 3000 mg
- Oxystorm® extrakt z červeného špenátu
(Amaranthus hypochondriacus)
555 mg
CarnoSyn® Beta alanín 3200 mg
Betaín bezvodý 1500 mg
Nitrosigine® (arginín silikát inositol) 1500 mg
Arginín-alfa-ketoglutarát 1000 mg
Taurín 1000 mg
N-acetyl L-tyrozín 400 mg
Kofeín bezvodý 300 mg
Rhodiola rosea extrakt 200 mg
Extrakt z kakaa (Theobroma cacao) 100 mg
Extrakt zo ženšenu 30 mg

Zloženie

Príchuť blue raspberry: L-Citrulín DL-malát, mikronizovaný kreatín monohydrát, Oxystorm® extrakt z červeného špenátu (Amaranthus hypochondriacus) (štandardizovaný na dusičnany), CarnoSyn® Beta-alanín, betaín bezvodý, Nitrosigine® (arginín silikát inositol), arginín-alfa-ketoglutarát, taurín, protihrudkové činidlá (oxid kremičitý a fosforečnan vápenatý), arómy, polydextróza, N-acetyl L-tyrozín, kofeín bezvodý, sladidlá (acesulfám draselný a sukralóza), citran trisodný, extrakt z Rhodiola rosea, vitamíny (kyselina askorbová, kyselina listová, nikotínamid, pyridoxín hydrochlorid, metylkobalamín), farbivo (E133), extrakt z kakaa (Theobroma cacao), extrakt zo ženšenu (Panax ginseng).

Upozornenie

Doplnok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Je nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.